Harmonogram prób – FESTIWAL

XI Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów w Głubczycach

Harmonogram prób na fortepianie konkursowym w Sali Widowiskowej MOK w Głubczycach

ul. T. Kościuszki 24

24.04.17 – poniedziałek

III grupa wiekowa

8.00 Niedzielska Julita

8.06 Gomułka Miron

8.12 Basista Michał

8.18 Strumpf Jan Edward

8. 24 Slipko Yevgeniia

8.30 Smoląg Maciej

8.36 Wojciechowski Paweł

8.42 Rubin Magdalena

8.48 Łukanus Jeremi

I grupa wiekowa

8.55 Piątek Zuzanna

9.00 Frydel Bartosz

9.05 Gwizdż Marianna

9.10 Walusińska Maja

9.15 strojenie instrumentu

9.30 – 11.30 Przesłuchania III gr. I etap

11.30 – 12.00 Przerwa (ciąg dalszy prób I grupy)

11.35 Panasiewicz Maciej

11.40 Ueyama Rio

11.45 Korzeń Michał

11.50———————-

12.00 – 13.00 Przesłuchania I gr.

13.30 – 16.00 Próby (ciąg dalszy):

II grupa wiekowa

13.30 Loska Leonard

13.37 Nowicka Zofia

13.44 Szindzielorz Alicja

13.51 Hotłoś Marlena

13.58 Motyczyński Adam

14.05 Galik Joanna

14.12 Kojder Alicja

14.19 Grohs Julia

14.26 Walusiak-Cybulska Martyna

14.33 Sejbuk Zuzanna

14.40 Czajka Aleksandra

14.47 Kuś Dawid

14.54 Błażelonis Aleksander

15.01 Semków-Kwaczała Hanna

15.08 – 16.00 uczestnicy III grupy wiekowej zakwalifikowani do II etapu (cz.I)

16.00 – 18.00 próby przed Recitalem Pianistycznym, strojenie instrumentu

18.00 – Recital

25.04.17 – wtorek

9.00 – 12.00 – przesłuchania II grupy wiekowej

12.00 – 13.30 – Przesłuchania III gr. II etap (cz. I)

13.30 – 14.30 – przerwa

13.30-14.30 uczestnicy II etapu z III grupy wiekowej (cz. II)

14.30 – 15.30 – Przesłuchania III gr. II etap (cz. II)

18.30 – Koncert uczestników Festiwalu (wytypowanych przez Jury) w Muzeum w Głogówku. Organizatorzy zapewniają przejazd autokarem.

Każdy uczestnik będzie miał zaplanowaną ćwiczeniówkę w miejscu przesłuchań konkursowych (MOK w Głubczycach), z której będzie mógł korzystać w celu rozegrania się 20 minut przed występem. Ponadto do dyspozycji uczestników będą również sale w PSM w Głubczycach, ul. Warszawska 18.